18 відгуків
Позвоните к нам и Вам будет предложена максимальная СКИДКАКупить со скидкой ?

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (95) 700-80-02
+380 (96) 230-50-34
Master Wood Строительство бань саун

HARVIA

Для саун з дров'яними печами

Відчуй пестить тепло сауни, бадьору свіжість води і дай прокинутися своїм почуттям.

Сауна з дров'яної кам'янкою дозволить по-справжньому насолодитися культурою фінської сауни. Для того, щоб відвідування сауни стало беззастережно приємним, Harvia пропонує повний вибір продукції для сауни з дров'яної кам'янкою. У нашому ряду продукції Ви знайдете кам'янки, водонагрівачі, резервуари для води, захисні кожухи та підстави, а також різні димарі та димоходи.

Печі і захисні огородження промарковані знаком CE. Це означає, що вони повністю відповідають самим останнім європейським нормам безпеки та ефективності.

< Почати вибір

Для саун з електричними печами

Технічне досконалість, на крок попереду дизайну.

Найпопулярніші моделі електрокам'янок Harvia розроблені для щоденного використання з року в рік. Кожна камянка – це вершина технічного досконалості, економічно вигідну і елегантне пристрій, який дозволить отримати велике задоволення від відвідування сауни. З широкого ряду кам'янок Ви зможете знайти оптимальне рішення як для маленької сімейної сауни, так і для великої, призначеної для громадського використання. Пульт управління Harvia – це вірне рішення для тих, хто хоче керувати кам'янкою без зайвого клопоту за межами приміщення сауни.

Почати вибір >

Дров'яні кам'янки

Для невеликих бань (6 ― 13м3)

Для лазень саун середнього розміру (8 ― 24м3)

Для великих бань (10 ― 50м3)

Блоки управління

Пульт управління Harvia C90 Пульт управління Harvia C 150 Пульт управління Harvia C105S Logix Пульт управління Harvia Griffin CG170 Пульт управління Harvia Griffin Combi CG170C Пульт управління Harvia Xenio CX170 Пульт управління Harvia C260  
Harvia С90 Harvia C150 Harvia C105S Logix Harvia Griffin CG170 Harvia Griffin Combi CG170C Harvia Xenio CX170 Harvia C260  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner