18 відгуків
Позвоните к нам и Вам будет предложена максимальная СКИДКАКупить со скидкой ?

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (95) 700-80-02
+380 (96) 230-50-34
Master Wood Строительство бань саун

Дров'яні печі-кам'янки Теплодар

Печі-кам'янки для лазень і саун

Великий асортимент дров'яних печей-кам'янок для лазень, саун з парної об'ємом від 12 до 27 і більше куб. м. Кращі моделі від виробника «Теплодар», у тому числі з опцією генерації легкої пари. Широкий ціновий діапазон, чудову якість виробів. Офіційна гарантія — 2 роки.

Дивитися асортимент

Особливості дров'яних печей-кам'янок «Теплодар»

Конструкція. Великою перевагою моделей виробника «Теплодар» є максимально раціональне споживання спека, який утворюється в результаті згоряння палива. Це дозволяє швидко нагріти повітря і камені в парній.
Матеріали. Дров'яні печі-кам'янки виробляються із застосуванням жаростійкої сталі, що гарантує тривалий термін експлуатації, а також високу енергоефективність. Матеріал здатний тривалий час утримувати накопичене тепло.
Модифікації. Більшість моделей можуть бути використані в режимі як російської лазні, так і фінської сауни з сухою парою. Для цього є вбудований швидкісний перетворювач, який дозволяє варіювати робочі характеристики.
Додаткові можливості. За бажанням кам'янки можна доповнити нагрівальним баком, який можна встановити в якості першого елемента димоходу, або змонтувати у сусідньому приміщенні допомогою регістра-теплообмінника.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner