18 відгуків
Позвоните к нам и Вам будет предложена максимальная СКИДКАКупить со скидкой ?

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (95) 700-80-02
+380 (96) 230-50-34
Master Wood Строительство бань саун

Освітлення для сауни і лазні

Освітлення для сауни і лазні

Максимально вигідні умови придбання освітлювальних виробів для сауни і лазні!

Енергоефективне освітлення для лазень і саун, дозволяє створити максимально комфортні умови перебування в сауні. Призначені для облаштування освітлення в кімнатах, в яких спостерігаються часте значне підвищення температур. Всі світильники і підсвічування виготовлені з термостійкого скла, що дозволяє використовувати їх безпосередньо в парильної. На всі пропоновані товари поширюється офіційна гарантія від виробника. Вся продукція повністю відповідає стандартам якості і нормам протипожежної безпеки.

Перейти до переліку продукції

 

Види обладнання з термостійкого скла

Являють собою настінні пристрої для освітлення лазень і саун. Виконані з термостійких полімерів і скла. Здатні витримувати високі температури — до 125 градусів. Світильники Являють собою настінні пристрої для освітлення лазень і саун. Виконані з термостійких полімерів і скла. Здатні витримувати високі температури — до 125 градусів. Дозволяє облаштувати якісну світлову ілюмінацію в парильної або кімнаті для відпочинку. Так досягається максимальний комфорт і ступінь релаксації. Для забезпечення можливості роботи в умовах високих температур їх виготовлення відбувається з спеціальних термостійких матеріалів. Підсвічування підлоги і стін Дозволяє облаштувати якісну світлову ілюмінацію в парильної або кімнаті для відпочинку. Так досягається максимальний комфорт і ступінь релаксації. Для забезпечення можливості роботи в умовах високих температур їх виготовлення відбувається з спеціальних термостійких матеріалів.

Підібрати модель

Переваги світильників і світильників

Створення оптимального рівня освітлення в лазнях і саунах, а також додаткової декоративної ілюмінації.
Використання при виробництві світильників, а також підсвічування, спеціальних термостійких матеріалів і скла, що дозволяє витримувати значні температури (до 125 градусів).
Оптимальне співвідношення ціни та якості виробів.

Вигоди співпраці

Наявність усіх необхідних матеріалів та пристроїв для створення максимально якісної системи освітлення.

Широкий вибір декоративних світлових елементів для затишної атмосфери.

Быстрая доставка в любой регион Украины.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner