18 відгуків
Позвоните к нам и Вам будет предложена максимальная СКИДКАКупить со скидкой ?

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (95) 700-80-02
+380 (96) 230-50-34
Master Wood Строительство бань саун

Дров'яні печі-кам'янки Новаслав серії Пруток

Унікальні печі-кам'янки Новослав серії Пруток

Дров'яні печі-кам'янки Новослав серії Пруток — кращий вибір для вашої лазні або сауни! Вони поєднують в собі сучасні конструкційні рішення і традиційні натуральні матеріали. Як результат — ви отримуєте стильний і ефективний джерело тепла у вашій сауні або лазні.

Вибрати піч

 

Переваги дров'яних печей Пруток

Піч-кам'янка оснащена особливим кожухом із прутів, звідси і назва серії — Пруток. Такий кожух дозволяє закрити металеву топку величезною кількістю каменів. За рахунок цього каміння рівномірно прогріваються, акумулюють і віддають тепло. А ви отримуєте м'який, насичений пар протягом тривалого часу.

Ви можете вибрати один з трьох типорозмірів печей-кам'янок Новослав. Вибір залежить від обсягу парильного приміщення. Такий підхід дозволяє створити максимально комфортні умови для відпочинку. Є також два формфактора печей: з виносним паливним каналом, який розташовується в кімнаті відпочинку, і без такого каналу.

Дверцята паливного каналу дров'яної печі може бути виконана з металу або зі вставкою з термостійкого скла SCHOTT ROBAX. Ви самостійно обираєте оформлення дверцята і розмір скляній ставки. Вона може бути 200х200 або 310х310 мм. Така скляні дверцята дозволяє безпечно насолоджуватися видом відкритого вогню.

Печі-кам'янки Новослав — це гарантія того, що у вашій сауні буде комфортно протягом довгих років. Ми реалізуємо обладнання, зроблене на совість. Воно поєднує в собі надійність і лаконічний дизайн, який завжди буде актуальним. Такий підхід дозволяє нам бути лідерами ринку протягом вісімнадцяти років.

Замовляйте печі-кам'янки Новослав

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner